DMCA

SK&В LLC (daha fazla Marka-Logo.com), telif hakkı sahiplerinin haklarına saygı duyar ve bu Web Sitesinin bir kullanıcısı olarak, aynısını yapmanızı bekler. Marka-Logo.com, ABD Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur ve aşağıda belirtildiği gibi düzgün bir şekilde bildirildiğinde, bu Web Sitesinde görünen veya yayınlanan tüm içeriği veya materyalleri derhal kaldıracaktır (toplu olarak «İçerik») başka bir tarafın telif hakkı haklarını ihlal ettiği tespit edilmiştir. Marka-Logo.com’in DMCA kapsamında kaldırılması konusunda bilgilendirildiği İçeriği tekrar tekrar yayınlarsanız, Marka-Logo.com erişiminizi sonlandırma hakkını saklı tutar. Marka-Logo.com sitesinin DMCA kapsamında bu Siteye gönderdiğiniz İçeriği yanlış bir şekilde kaldırdığına inanıyorsanız, Marka-Logo.com ile aşağıda belirtildiği gibi bir karşı bildirimde bulunabilirsiniz.

Sartlar

Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Kullanım Koşulları, geçerli tüm yasalar ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve yürürlükteki tüm yerel yasalara uymakla yükümlü olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan malzemeler yürürlükteki telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

Lisans

Marka-Logo.com web sitesindeki materyallerin (bilgilerin) bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, lisans devri değil, lisans verilmesi ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • materyalin diğer dillere bağımsız bir tercümesini yapar.
  • malzemeleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamusal gösterim için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak;
  • materyallerin telif hakkı veya diğer tescilli gösterimlerini kaldırmak;
  • veya materyalleri başka bir kişiye devredebilir veya materyalleri başka herhangi bir sunucuya “yansıtabilirsiniz”.

Bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz bu lisans otomatik olarak feshedilir ve Marka-Logo.com tarafından herhangi bir zamanda feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizi sonlandırmanız veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elinizde bulunan elektronik veya basılı formatta indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

Feragat

Marka-Logo.com web sitesindeki materyaller “olduğu gibi” sunulmaktadır. Marka-Logo.com, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, sınırlama olmaksızın, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet ihlallerinin veya diğer ihlallerin ihlali dahil olmak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder. Haklar. Ayrıca, Marka-Logo.com, materyallerin İnternet web sitesinde veya bu tür materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili olarak kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

Sınırlamalar

Hiçbir durumda Marka-Logo.com veya tedarikçileri, malzemelerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, veri veya kar kaybından veya iş kesintisinden kaynaklanan hasarlar dahil) sorumlu tutulamaz. Marka-Logo.com İnternet sitesi, Marka-Logo.com yetkili temsilcisine sözlü olarak veya yazılı olarak söz konusu zararın yazılı olarak bildirilmiş olsa bile. Bazı yargı bölgelerinde zımni garantiler veya dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamaları bulunmadığından, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Düzeltmeler ve Errata

Marka-Logo.com web sitesinde görünen malzemeler teknik, tipografik veya fotoğrafik hataları içerebilir. Marka-Logo.com, web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Marka-Logo.com, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak Marka-Logo.com, malzemeleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.