Gizlilik politikası

Giriş

SK&В LLC, gizliliğinizle ilgili şeffaflığa kendini adamıştır ve web sitelerimizde bizimle paylaştığınız kişisel bilgileri korumaya çalışmaktadır. Hedefimiz, kişisel bilgilerin toplanmasıyla ilgili yürürlükteki yasalara ve düzenleyici standartlara uymak için ticari olarak makul çaba gösteren bu Gizlilik Politikasında belirtilen ilkelere uymaktır. Bu politika özellikle marka-logo.com (“Sitemiz”) aracılığıyla toplanan bilgilerle ilgilidir. Bu politika en son 24 Nisan 2020’de güncellenmiştir ve gerektiğinde sürekli olarak güncellenecektir.

Grubun Sahibi: SK&B LLC
Bize ulaşın: İletişim formu

Verilerin Toplanması

Kişisel bilgileri sizden, bunlarla sınırlı olmamak üzere, çeşitli yollarla toplayabiliriz:

  • Sitemizi ziyaret ettiğinizde;
  • bir bültene abone olun;
  • formu doldurun;
  • e-posta veya geleneksel posta yoluyla bize ulaşın; ve / veya Sitemizle bağlantılı olarak sunduğumuz diğer etkinlikler, hizmetler, özellikler veya kaynaklarla bağlantılı olarak.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde aşağıdakileri sağlayabilirsiniz:

  • Ad;
  • Email Adresiniz;
  • Telefon numarası;

Sadece siteye göz atıyorsanız, kayıt olmanıza veya bize herhangi bir bilgi vermenize gerek yoktur.

Sitemizle etkileşime girdiğinizde, kullandığınız tarayıcının otomatik olarak kullanılabilir hale getirdiği, kişisel olarak tanımlanmamış sınırlı bilgileri de toplarız. Bu bilgiler, Sitemize erişmek için kullandığınız bilgisayarın veya ağın internet adresini, Sitemizde ziyaret ettiğiniz tarih, saat ve sayfaları, kullandığınız tarayıcı ve işletim sistemini ve yönlendiren sayfayı ( sitemize ulaşmak için tıkladığınız bağlantıyı içeriyordu). Veri dosyalarını, Sitede gezinmenize yardımcı olması için de kullanırız. Sitemizden ayrıldıktan sonra, takip edilmeme hakkına sahipsiniz. Deneyiminizi yönetme hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Çerezler bölümümüze bakın.

Log dosyaları

Diğer birçok Web sitesi gibi Marka-Logo.com de günlük dosyalarını kullanır. Günlük dosyalarındaki bilgiler arasında internet protokolü (IP) adresleri, tarayıcı türü, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS), tarih / zaman damgası, yönlendirme / çıkış sayfaları ve eğilimleri analiz etmek, siteyi yönetmek, kullanıcının izini sürmek için birkaç tıklama bulunur hareket edebilir ve demografik bilgi toplayabilir. IP adresleri ve diğer benzeri bilgiler, kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgiye bağlı değildir.

Bağlantılar

Web sitemiz, iş ortaklarımız dahil olmak üzere diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Bu sitelerin kendi gizlilik politikaları olabilir veya hiçbir gizlilik politikası olmayabilir. Marka-Logo.com diğer siteler tarafından kullanılan gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir ve bu siteler gizlilik politikamızı kabul etmemiştir. Marka-Logo.com, herhangi bir bağlı olmayan üçüncü taraf siteler veya içerdiği içerik üzerinde herhangi bir kontrole veya sorumluluğa sahip değildir ve bu bağlantıları yalnızca ziyaretçilerimizin rahatlığı için sağlıyoruz. Bu tür siteleri veya sunabilecekleri ürün veya hizmetleri desteklemiyoruz, onaylamıyoruz veya başka bir şekilde önermiyoruz. Kısacası, Sitemizden ayrıldıktan sonra, artık bu siteleri işleten şirketlerin tahsilat uygulamalarından sorumlu değiliz.

GDPR Gizlilik Politikası

Tüm veri koruma haklarınızın tamamen farkında olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Her kullanıcı aşağıdakilere yetkilidir:

  • Düzeltme hakkı — Yanlış olduğuna inandığınız bilgileri düzeltmemizi talep etme hakkına sahipsiniz. Ayrıca, eksik olduğuna inandığınız bilgileri doldurmamızı talep etme hakkına da sahipsiniz.

Bir istekte bulunursanız, size yanıt vermek için bir ayımız var. Bu haklardan herhangi birini kullanmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Tartışmalı karar

Gear Patrol’ün bu Gizlilik Politikası kapsamındaki yükümlülüklerini ihlal edip etmediğiyle ilgili bir sorunuz veya şikayetiniz varsa, geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin!

Şikayetinizi 120 saat içinde onaylayacağız ve şikayetinize 45 gün içinde cevap vereceğiz. Ek bilgi vermenizi ve / veya bire bir görüşme veya konferans talep etmenizi isteyebiliriz.

Politika Değişiklikleri

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Gizlilik Politikasının herhangi bir bölümünü istediği zaman kısmen veya tamamen değiştirme, değiştirme, ekleme veya kaldırma hakkımızı saklı tutarız. Anlaşmadaki değişikliklerin değiştirilmesi, https://marka-logo.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki web sitemizde yayınlanması da dahil olmak üzere Sitemiz aracılığıyla yayılacaktır. Sitemizi kullanarak, bu tür revizyonlara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz ve bu nedenle o sırada geçerli olan kullanım koşullarını ve bağlı olduğunuz gizlilik politikasını belirlemek için sayfayı periyodik olarak ziyaret etmelisiniz.