SikSilk Logo

SikSilk Logo

SikSilk, trend olan şehirli ve sportif kıyafetleri temsil eden genç bir markadır. Erkek t-shirt, kapüşonlu sweatshirt, pantolon, pantolon, şort üretmektedir. İngiltere’de 2012’de kuruldu.

Anlam ve tarih

Logo SikSilk

Marka, gündelik sokak stilinin yanı sıra dünyanın en iyi sporcularından ilham almıştır. Bu kombinasyon, İngiliz giyim üreticisi ile ilgili her şeyde izlenebilir. Ayrıca sporu şehir sokaklarıyla şaşırtıcı bir kolaylıkla birleştiren zarif zarafet tarafından yönlendiriliyor.

Bu ilke, bireysel dinamiklerin modern bir yaşam ritmine dönüştüğü kurumsal kimlik için de geçerlidir. Özellikle bunun için genç şirket olağanüstü bir logo seçti: el yazısı harfleri ve ince eğimli çizgileri olan eski tarz bir monogram.

Spor ortamına odaklanan yeni bir marka olarak sıra dışı görünüyor ve retro zarafet duygusu uyandırıyor. Aynı zamanda etiket dikkat çekiyor ve diğerlerinden etkili bir şekilde sıyrılıyor.

Logo yazı tipi ve renkleri

SikSilk Amblem

SikSilk grafik sembolü, adına giren sembollerden oluşur. Harfler, olabildiğince yakın ve geniş bir el yazısına benzeyen italik olarak yazılmıştır. İki «S» nin açıkça görülebildiği figürlü bir monogram şeklinde dekore edilmiştir. Ayrıca doğaçlama bir «I» vardır, «L» nin ana hatları tahmin edilir. Modası geçmiş bir amblemin ultra modern bir konsept ile bu kombinasyonu, karakteristik bir çevre ile benzersiz bir görüntü oluşturur.

Logonun renk paleti monokromdur. Dahası, siyah ve beyaz bazen arka plan olarak veya grafik işaret olarak hareket ederek yerleri değiştirir. Başka bir seçenek kullanımda — beyaz ve altın. Bu durumda harfler koyu renkli bir alt tabakaya yerleştirilir ve ince kırmızı bir çizgiyle çerçevelenir. Bu amblem, gündelik genç kıyafetlerinin aksine kullanılmıştır.