TianDe Logo

TianDe Logo

TianDe, güzellik ve sağlık ürünleri için çok düzeyli bir dağıtım sistemi üzerinde çalışan bir Rus kozmetik markasıdır. Şirket, 2007 yılında Barnaul (Rusya) şehrinde kuruldu. İşinin temeli eski Altay ve Çin tarifleridir. Bu nedenle, cildin ve saçın durumunu güvenli bir şekilde izleyen doğal bakım ürünleri olan farmasötik ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca parfüm ve makyaj ürünleri de satarak ürünlerini dünya çapında 32 ülkede dağıtıyor.

Anlam ve tarih

Logo TianDe

Marka, uluslararası pazara yaklaşık altı yıl önce girerek, yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel lezzet sergilemiştir. Logosu, sofistike ve çekiciliğin akıllı dengesi. Marka genç olduğu için sadece bir görsel tanımlama işaretine sahip.

TianDe’nin bireysel sembolizmi, tek bir yazıttan oluşur — marka adı. Sıradan harflerin ince çizgi benzeri işaretlerle kombinasyonu şeklinde orijinal bir şekilde dekore edilmiştir. İlk parça «tian» kelimesidir ve küçük harfle, ikincisi «De» parçacığıdır. Başkent «D» sans serif, sportif bir yay gibi görünüyor. Küçük «e» harfi iki unsurdan oluşur: düz bir şerit üzerindeki bir kemer ve «D» ye bağlı bir eğri çizgi.

Logo yazı tipi ve renkleri

TianDe Amblem

«TianDe» sözcüğü, ismin son kısmı vurgulanarak ayrı bir yazı tipinde yapılmıştır. Harfler pürüzsüz, yuvarlatılmış ve neredeyse keskin köşeleri yoktur. 1816’da tanıtılan ince bir Sans Serif yazı tipiyle yazılmıştır. Renk paleti tek renkli. Genellikle iki bileşeni vardır: beyaz (arka plan) ve mavi veya siyah (işaretler).